Yoga Academy

 

Joga dla ciężarnych

Dziewięć miesięcy oczekiwania na dziecko to dla kobiety wyjątkowy czas. Podczas tego okresu musi ona dbać o siebie w szczególny sposób – zdrowo się odżywiać czy unikać przeziębień. Aby zarówno mama jak i dziecko czuli się dobrze, ważna jest również aktywność fizyczna. Idealnym pomysłem na zachowanie zdrowia i dobrej kondycji jest joga dla ciężarnych.


Dlaczego yoga?

Nie każdy rodzaj aktywności fizycznej jest wskazany dla kobiet w ciąży. Nasze zajęcia od innych rodzajów ćwiczeń odróżnia zbawienny wpływ na zwiększanie przestrzeni jamy brzusznej oraz miednicy i rozciąganie całego ciała, co z pewnością ułatwi sam moment przyjścia dziecka na świat. Dodatkowo relaksujące ćwiczenia pomagają zmniejszyć stres i niepokój.

Nasza szkoła jogi w centrum Poznania oferuje zajęcia dedykowane specjalnie dla przyszłych mam, podczas których w zdrowy i bezpieczny sposób pobudzisz krążenie i wzmocnisz mięśnie. Ćwiczysz pod okiem wykwalifikowanej nauczycielki i położnej, możesz więc mieć poczucie bezpieczeństwa zarówno swojego, jak i znajdującego się w brzuchu maleństwa.
Oprócz zajęć dla ciężarnych w ofercie naszej szkoły znajdziesz m.in. ćwiczenia:

  • -dla początkujących,
  • -Ashtanga,
  • -rozciągająco-odprężające,
  • -z techniki ćwiczenia,
  • -dla grupy w wieku 50 +.