Yoga Academy

 

Ania Majdańska

Joga znalazła mnie w odpowiednim momencie mojego życia i pokazała którą drogą powinnam pójść… Praca z ciałem zawsze mnie fascynowała i dawała mnóstwo radości, a gdy odkryłam jak cudownym narzędziem jest nasz umysł zaczęłam poszukiwania ich połączenia. Gdy pierwszy raz stanęłam na macie wiedziałam, ze to jest to na co czekałam całe życie. Postawiłam wszytko na jedną kartę i nie myśląc o efektach cierpliwie szłam naprzód, rozwijałam swoje ciało i umysł coraz głębiej wchodząc w jogę. Odkryłam, że joga to coś więcej niż gimnastyka. To potęrzne narzędzie zmian, to droga do szczęścia. Nie zawsze było łatwo ale kierując się sercem , chowając ego rozkładałam mate dzień po dniu. Joga stała się dla mnie stylem życia, myślenia i sposobem na życie w równowadze, aż w końcu pewnego dnia zupełnie wypełniła moje życie.

Na swojej drodzę znalazłam cudownego nauczyciela Vinaya Kumar Jesta, który ukształtował mój styl i charakter lekcji. Uwielbiam dynamiczny styl Vinyasa Yoga gdzie ciało płynie z oddechem, ale także lubię się zatrzymać i głęboko doświadczać Yin Yogi czy jogi relaksacyjnej. Od pewnego momentu odkryłam Acro Yogę, gdzie mogę pobawić się jogą.

Moje motto:
“Nieważne, jaką pozycję robisz na macie, ważne, jakim jesteś człowiekiem” Donna Farhi

Jestem certyfikowanym międzynarodowym nauczycielem. Skończyłam International Teacher Training Hatha/Vinyasa Yoga RYT 200 Yoga Alliance. Brałam udział w warsztatach z Claudią Hahn, Marion Inderst, Manju Joinsem, Andreą Lutz, Ewą Makowską, Renią Reya, Beatą Darowską, Stu Girlingiem i wieloma innymi cudownymi nauczycielami. Biorę udział w licznych warsztatach i kursach poszerzając swoją wiedzę, ponieważ chce doskonalić siebie aby dawać bezpieczeństwo i przekazywać swoją wiedzę w jak najlepszy sposób. Wkładam dużo pracy w swój własny rozwój ponieważ w jodze „zawsze jest coś do zrobienia”.