Yoga Academy

 

Ula Kamińska

Fizjoterapeutka na macie. Terapeutyczne aspekty jogi wykorzystuję jako narzędzia w pracy zawodowej. Joga pomaga mi lepiej zrozumieć ciało w ruchu i pomagać swoim podopiecznym wracać do pełnej sprawności lub doskonalić się.

Absolwentka poznańskiego AWF-u na kierunku Fizjoterapia, Terapeutka Strukturalnej Pracy z Ciałem wg koncepcji taśm anatomicznych Toma Myersa. Nauczycielka vinyasa jogi po kursie 200 Ryt z Basią lipską i Mateuszem Dekerem.

Joga jest dla mnie sposobem na poznanie i zrozumienie siebie. Poprzez uważną praktykę odkrywam swoje możliwości i ograniczenia. Czas na macie to trening uważności, medytacja w ruchu, obserwacja siebie, dzięki której za każdym razem schodzę z maty lepsza, silniejsza, zdrowsza, spokojniejsza. Regularna praktyka uczy mnie utrzymać balans, równowagę między działaniem i niedziałaniem, podejmowaniem wysiłku i odpuszczaniem.
Praktykuję od 2012 r., poznałam różne style jogi: Iyengara, wg Sivanandy, Kundalini, Vinyasa jogę . Od kilku lat całym sercem jestem z Ashtanga Vinyasa jogą, która uczy mnie wytrwałości, dyscypliny, zdrowej rutyny, którą przekładam na życie codzienne.