Warsztaty jogi w Poznaniu

Warsztaty jogi w Poznaniu

Standardowe zajęcia jogi trwają w Yoga Academy 90 minut i przebiegają zgodnie z ustrukturyzowaną sekwencją przygotowaną przez osobę prowadzącą w zgodzie ze stylem prowadzonych zajęć i wybranego motywu przewodniego. Jednak warsztaty jogi to jednorazowe lub cykliczne wydarzenia, które skupiają się na wybranym elemencie praktyki jogi.

Zazwyczaj nasze warsztaty trwają kilka godzin lub nawet cały dzień i skupiają się na konkretnym obszarze jogi.

Joga warsztaty Poznań

Wyjątkowi nauczyciele z całego świata

W Yoga Academy regularnie organizujemy warsztaty jogi, aby zgłębiać poszczególne aspekty jogi w bardziej dogłębnym formacie. Nasze warsztaty prowadzone są głównie przez naszych nauczycieli/nauczycielki, ale także przez zapraszanych przez nas wyjątkowych nauczycieli/nauczycielki z całego świata, takich jak Laruga Glaser czy Gregor Maehle. Warsztaty przyjmują różną formę w zależności od osoby prowadzącej i podejmowanego zagadnienia. Warsztaty mogą rozpocząć się od wykładu np. na temat anatomii i biomechaniki ciała, a następnie przejść do praktyki. Warsztaty są przeznaczone dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Regularnie raz do roku organizujemy także szczególne wydarzenia: Tydzień Medytacji oraz Tydzień Oddechu.

Udział w warsztatach jogi ma wiele zalet. Nasze warsztaty:

• Pozwalają pogłębić swoją praktykę
• Umożliwiają pracę nad określonym obszarem jogi, np. wzmocnieniu lub rozciągnięciu ciała, czy budowaniu siły i elastyczności wymaganej w konkretnych pozycjach jogi
• Dają szansę na zgłębienie nowego obszaru jogi
• Pozwalają uzyskać bardziej spersonalizowaną, indywidualną uwagę