Kurs jogi dla początkujących

03-19 lipca 2024
zapisy otwarte

Zapisz się na kurs wprowadzający do Ashtanga Jogi z Mateuszem Dekerem – nauczycielem autoryzowanym przez KPJAYI w Mysore w Indiach, do uczenia Pierwszej i Drugiej serii Ashtangi: Yoga Chikitsa i Nadi Shodhana.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przeznaczony jest dla Osób chcących od podstaw, gruntownie poznać Pierwszą Serię Ashtanga Jogi – lub pragnących zgłębić i metodycznie wzmocnić swoją obecną praktykę. W trakcie warsztatu przejdziemy przez Pierwszą Serię krok po kroku, by świadomie i bezpiecznie wykonywać następujące po sobie sekwencje asan.

Jakie umiejętności rozwiniesz?

Plan obejmuje między innymi:

Czas trwania kursu

Kurs zostanie przeprowadzony w formie stacjonarnej z możliwością dołączenia w formie on-line. Warsztat obejmuje 8 półtoragodzinnych spotkań. Każdy z uczestników otrzyma materiały pomocnicze.

Termin:

  • 03 lipca, godz.: 20:00 (środa)
  • 05 lipca, godz.: 20:00 (piątek)
  • 08 lipca, godz.: 20:00 (poniedziałek)
  • 10 lipca, godz.: 20:00 (środa)
  • 12 lipca, godz.: 20:00 (piątek)
  • 15 lipca, godz.: 20:00 (poniedziałek)
  • 17 lipca, godz.: 20:00 (środa)
  • 18 lipca, godz.: 18:00 (piątek)

Prowadzący - Mateusz Deker

Mateusz Deker

Z jogą mam do czynienia właściwie od dziecka. Osobą, która pokazała mi jogę, jest jedna z prekursorek jogi w Polsce – Maria Stróżyk. 

Swój pierwszy kurs nauczycielski ukończyłem mając 18 lat u Basi Lipskiej. Od tego czasu nieprzerwanie prowadzę zajęcia jogi. W trakcie trzech pobytów w Indiach uczyłem się metody Ashtanga Vinyasa pod okiem Sharatha Joisa – wnuka Pattabhiego Joisa oraz dyrektora Krishna Pattabhi Jois Ashtanga Yoga Institute, który autoryzował mnie do uczenia zarówno Pierwszej jak i Drugiej Serii Ashtanga Yoga (KPJAYI Authorized level 2). Spędziłem łącznie 9 miesięcy na codziennej praktyce jogi w Instytucie. W lutym 2019 po raz pierwszy miałem okazję asystować swojemu Nauczycielowi Sharatowi Joisowi w prowadzeniu zajęć w KPJAYI w Mysore.

Swoją pasję do jogi połączyłem z życiem naukowym, kończąc studia z zakresu filozofii, religioznawstwa a także będąc słuchaczem studium doktoranckiego WNS UAM. W tym okresie powstała większość napisanych przeze mnie artykułów naukowych i popularnonaukowych na temat filozofii jogi.

Joga jest praktyką obejmującą człowieka jako całość, a fascynacja ludzkim ciałem zaprowadziła mnie do rozpoczęcia w 2019 roku 5-letnich studiów magisterskich z Fizjoterapii, w trakcie których pokochałem anatomię i manualną pracą z ciałem. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę na kursach Integracji Strukturalnej (rolfing), Masażu Tkanek Głębokich, Anatomii Sekcyjnej oraz wielu innych z tego zakresu. Wiedzę zdobywaną w trakcie nauki włączam do codziennej praktyki oraz prowadzonych przez siebie zajęć. 

O szkole jogi marzyłem od dawna, w czerwcu 2016 roku powstał pomysł stworzenia miejsca z niepowtarzalnym klimatem i wspaniałym nauczycielami. Tak powstała Yoga Academy:)

Zainwestuj w kurs!

Koszt kursu przy rezerwacji do 20 maja 2024: 450zł

Koszt kursu przy rezerwacji po 20 maja 2024: 550zł

Zaliczka: 200 zł (płatna przy zapisie)

Dane do przelewu:

Odbiorca: Yoga Academy

Numer konta: 28 1050 1520 1000 0092 4899 2712

Tytułem: Imię i nazwisko, z dopiskiem „Ashtanga – kurs”

Uwaga: Opłata za kurs jest gwarancją rezerwacji miejsca i jako taka NIE PODLEGA ZWROTOWI!

Uczestnicy, którzy chcieliby otrzymać Fakturę VAT proszeni są o zgłoszenie PRZED dokonaniem wpłaty! Po zapłaceniu zaliczki reszta opłaty może nastąpić w całości lub ratach (po minimum 1000PLN) najpóźniej do dnia rozpoczęcia kursu. Istnieje możliwość indywidualnego ustalenia systemu płatności – prosimy o wiadomość!

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Wyślij formularz kontaktowy

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą w najbliższym czasie!

W razie pytań prosimy o wiadomość: info@yogaacademy.pl lub tel. 505-904-825.

Jeżeli chcesz zapisać się na kurs, zachęcamy do kontaktu. Liczba miejsc ograniczona!