Mindful Vinyasa w Poznaniu

Czym jest Mindful Vinyasa?

Mindful Vinyasa to unikalne połączenie dynamicznych ruchów i swojego rodzaju medytacji, które mają na celu rozwijanie głębokiego czucia swojego ciała i zwiększenie samoświadomości. Podczas tych zajęć będziecie płynnie przechodzić przez sekwencje pozycji, synchronizując oddech z ruchem, odczytując, co się dzieje także na poziomie umysłu.

Dlaczego warto spróbować Mindful Vinyasa?

Podczas naszych zajęć Mindful Vinyasa będziesz zachęcany do obserwowania swoich myśli z ciekawością i bez osądzania ich, co pozwoli uwolnić się od rozproszeń i całkowicie zanurzyć się w danym momencie. Praktyka Mindful Vinyasa jogi to także wsparcie dla układu nerwowego i rozwijanie zmysłu proprio- i interocepcji.

Joga Yin Poznań

Czego można się spodziewać?

Każde zajęcia Mindful Vinyasa rozpoczynają się krótką medytacją prowadzoną, która pomoże rozwinąć wyższy poziom koncentracji i umiejętności kierowania uwagą. Następnie, po delikatnej rozgrzewce, zajęcia idą w kierunku starannie zaplanowanej sekwencji typu Vinyasa, które poprawiają elastyczność, siłę i równowagę. Zajęcia zawsze kończy kilku- lub kilkunastominutowy relaks. Podczas zajęć podawane są uważne wskazówki, które pomogą utrzymać równy oddech i rozwijać uważność podczas trudnych pozycji.

Dla kogo są przeznaczone zajęcia Mindful Vinyasa?

Mindful Vinyasa jest praktyką dla praktykujących na wszystkich poziomach zaawansowania, w tym dla osób początkujących. Jak na każdych naszych zajęciach, oferowane są modyfikacje i warianty, aby każda osoba czuła się komfortowo i bezpiecznie podczas praktyki.