Wydarzenia

ZAPRASZAMY WAS NA REGULARNY TRENING ODDECHOWY Z Anią Olszewską W YOGA ACADEMY! 

Pierwsze spotkanie już 5 października o godz. 19:45 ‼️Możecie wziąć udział także w formie online💻

 

🫁 Raz w miesiącu będziemy dzielić się z Wami 45-minutową praktyką oddechową, podczas której zagłębimy się w fizjologię i biomechanikę oddychania, umożliwiając potem zastosowanie prostych ćwiczeń oddechowych w regularnej samodzielnej praktyce.
👃🏼Podczas każdego treningu będziemy z uważnością przyglądać się pracy układu oddechowego i badać, w jaki sposób oddech wpływa na nasze ogólne samopoczucie.
🫀Będziemy przede wszystkim praktykować różne techniki oddechowe (metoda Buteyko i Wima Hoff’a, Pranayama) by stworzyć możliwość wejścia w indywidualne doświadczenie pracy oddechowej i jej wpływu.
📚 Badania naukowe wykazały m.in., że konkretne techniki oddychania, takie jak powolne głębokie oddychanie, mogą aktywować przywspółczulną część układu nerwowego, promując relaksację i redukcję poziomu stresu. Badacze sugerują, że regularna praktyka technik oddychania może znacznie poprawić naszą zdolność do radzenia sobie z codziennymi źródłami stresu, ale także wpływa korzystnie na regulację emocji, funkcje poznawcze (m.in. koncentracja, pamięć) i zdolność łagodzenia objawów lęku, depresji i zespołu stresu pourazowego.
 
👀Jeśli jesteście ciekawi, macie chęć rozpocząć praktykę pracy z oddechem, zapraszamy Was na te wyjątkowe cykliczne warsztaty!
 
DATY KOLEJNYCH SPOTKAŃ:
21 GRUDNIA

25 STYCZNIA
22 LUTEGO
21 MARCA
18 KWIETNIA 23 MAJA
20 CZERWCA

👩🏻‍🏫 Ania zajmuje się pracą z oddechem od 2016 głównie czerpiąc z technik Pranayamy. Na przestrzeni lat rozwijając się i poszukując głębszego rozumienia istoty pracy oddechowej sięgała także po metody Buteyko oraz Wima Hoffa. W maju ukończyła kurs uzyskując tytuł Trenerki Oddechu. Trening Oddechowy będzie zatem wzbogacony o nowe inspiracje i perspektywy.
Na zajęcia obowiązują zapisy

Koszt: 45 zł

Zgłoszenia prosimy kierować je mailowo: info@yogaacademy.pl, telefonicznie – na numer 505 904 825 lub bezpośrednio w szkole Yoga Academy, przy ul. Święty Marcin 31/1A (Poznań).
Wpłaty można dokonać gotówką lub kartą, w szkole Yoga Academy – lub przelewem na konto:
28 1050 1520 1000 0092 4899 2712
Odbiorca: Yoga Academy
Tytułem: Imię i nazwisko, z dopiskiem „Trening oddechu”