Wyjazdy z jogą

Niezależnie od tego, czy jest się osobą początkującą, czy praktykująca jogę od lat, wyjazdy z jogą to wyjątkowa okazja, aby rozwinąć swoją praktykę. Ilość czasu, jaką poświęca się na codzienną praktykę podczas wyjazdów pod kierunkiem i przy wsparciu doświadczonych osób prowadzących, jest kluczowa dla tego rozwoju. Ponadto wyjazdy dają konkretne narzędzia w krótkim czasie tak, by wdrożyć to, czego uczymy podczas wyjazdów z jogą, gdy uczestnicy wracają do swoich codziennych aktywności.

Czytaj więcej >

Wyjazdy z jogą dla początkujących i zaawansowanych​

Koncepcja wyjazdów z jogą polega na odejściu na chwilę od codziennej rutyny. To pozwala na spędzenie czasu ze sobą i przyjęcie nowej optyki. Stres i zadania dnia codziennego mogą czasami przeszkadzać w rozpoznaniu i zadbaniu o nasze potrzeby. Łącząc wyjazd do nowego miejsca z praktyką jogi, można skoncentrować się na tym, co dla nas ważne.

Wyjazd jogowe nad morze i w góry​

Jednym z głównych założeń filozofii jogi jest byciu w tzw. “tu i teraz”, czyli byciu uważnym. Uważność polega na byciu obecnym i doświadczaniu tego, co dzieje się teraz. Elementy uważności jakich można doświadczyć podczas wyjazdów z jogą mogą mieć bardzo korzystny wpływ na stan psychofizyczny, co będzie miało pozytywne konsekwencje w życiu codziennym po powrocie.

Kluczową zaletą wyjazdów z jogą jest to, że może to być punkt wyjścia, którego potrzebujemy, aby zmotywować się do wdrożenia praktyki jogi i medytacji w swoim życiu.

Co więcej, wyjazdy z jogą to także świetna okazja do poznania ludzi o podobnych zainteresowaniach i światopoglądzie. Jest to również okazja, aby po prostu pobyć w nowym środowisku spędzając czas na wspólnym doświadczeniu i inspirujących rozmowach.

Nasze wyjazdy z jogą organizujemy kilka razy do roku, do różnych miejsc w Polsce i na świecie. Wybieramy miejsca dogodne dla praktyki jogi i medytacji dbając także o zbilansowane wegetariańskie wyżywienie.

Tydzień oddechu

TYDZIEŃ ODDECHU czyli warsztaty reedukacji oddechowej Wdech. Wydech. I tak 25000 razy dziennie.Oddychamy automatycznie i bez namysłu. Oddychanie wpływa na wszystkie układy naszego organizmu, a te systemy z kolei wpływają na oddychanie. Optymalne wzorce oddechowe pomagają utrzymać homeostazę, zarówno z poziomu naszego ciała jak i stanu umysłu. Pandemia COVID-19 rzuciła nowe światło na choroby układu oddechowego oraz […]

Tydzień oddechu Read More »

Wyjazd do Kambodży

03 – 15 listopada 2023Zapraszamy na 12-dniowy wyjazd z jogą i medytacją do Siem Reap w pobliżu Angkor Wat w Kambodży  RegionProwincja Siem Reap znajduje się na północnym zachodzie Kambodży. Jest najbliżej położonym miastem od słynnych świątyń Angkor Wat. Stolicą prowincji jest również Siem Reap, położone na południu prowincji, nad brzegiem jeziora Tonle Sap, największego

Wyjazd do Kambodży Read More »

Wyjazd do Katalonii

Wyjazd z jogą do Katalonii Majówka z jogą w Katalonii z Mateuszem Dekerem i Anią Olszewską 28.04-7.05.2023🌞 Zapraszamy na 9-dniowy wyjazd z jogą i medytacją do słonecznej Katalonii w północno-wschodniej Hiszpanii 🇪🇸 🏡O miejscu La Torre Del Codina Zlokalizowana niecałe 5km od najbliższego miasteczka, Tárrega, i ok. 100km od Barcelony, Torre del Codina to XVII-wieczny

Wyjazd do Katalonii Read More »